Čimelické Siko poprvé v nové sezoně prohrálo

V 7.kole KP se v okresním derby utkalo mužstvo Čimelic s Protivínem. Začátek utkání byl zcela vyrovnaný. Hra se odehrávala převážně od vápna k vápnu a hráči obou mužstev se nedostávali do šancí. Až ve 32. minutě se k hlavičce dostal Hegenbart, ale jeho pokus brankář chytil. Ještě v téže minutě měl obrovskou šance Rambous, ale i s tímto si protivínský brankář poradil. V 41.minutě ošklivě fauloval protivínský Prášil domácího Vitáka (šlapák). Poté došlo k ošetřování, přesto Viták do druhé poloviny nastoupil. Tento ošklivý zákrok ale nebyl rozhodčím ani oceněn ŽK.

Druhý poločas domácí začali aktivněji, zahrávali několik rohových kopů, ale bez úspěchu. V 60. minutě protivínští rychle zaútočili. K míči se dostal Růžička a sám postupoval na Slavíka a vstřelil první branku. V 67. minutě tentýž hráč se dostal do šance, ale tentokrát Slavíka nepřekonal. V 70. minutě však po chybě domácích obránců se k míči dostal Zbyněk Vorel a překonal Slavíka podruhé. Čimeličtí poté přidali a v 78.minutě po rohovém kopu domácí Zelenka hlavou snížil stav na 1:2. Ovšem v 80. minutě po rohovém kopu Protivína se k centru dostal zcela volný Jaromír Vorel a ten nedal Slavíkovi šanci a vstřelil třetí branku. Závěr utkání se odehrál pak hlavně před protivínskou brankou, ale domácím se bohužel zvrátit výsledek již nepodařilo a tak Protivín poprvé v Čimelicích vyhrál.