Čimelice vyprovodily Jankov třemi góly

V 19.kole KP přívatalo v Čimelicích domácí mužstvo hosty z Janokova. Nelichotivou bilanci s hosty se domácí snažili napravit. Ale od začátku utkání byl Jankov aktivnější a
a dostával se stále více dopředu.Hra byla sice vyrovnaná,přesto hosté byli aktivnější.V 6.minutě hlavičkoval Popelka mimo domácí branku,ale to bylo vše.Ve 38.minutě utekjl po levé straně domácí Mezera a na jeho centr si naběhl Hegenbart a hlavou překonal brankáře Jankova poprvé. Do konce první půle se pak již nic úodstatného neudálo a poločas tak
skončil 1:0 pro domácí.
Druhý poločas byl opět vyrovnaný.Hosté opět byli aktivnější,ale v rozhodujících fázích zcela bezzubí.V 59.minutě po rohovém kopu domácích Michal Viták vstřelil druhou branku a hosté znervozněli a kazili spoustu přihrávek. I poté některé zákroky ze strany Jankova byli na hranici regulérnosti. Přesto hosté neustále utočili, ale bez efektu. S přibývajícími minutami docházelo ke střetům,které na hrací plochu nepatří. V 81.minutě pak po útoku po pravé straně Rambousem se k míči dostal Nekl a skluzem vstřelil třetí branku domácích.To ovšem se neobešlo bez zranění domácího hráče, ale přesto tato branka rozhodla. Do konce utkání se pak již nic podstatného nestalo a domácí tak zaslouženě zvítězili 3:0