Čimelice vyhráli vysokým výsledkem i přes absenci hráčů

V dalším přípravném utkání nastoupilo mužstvo Čimelic na UMT v Sušici proti místnímu týmu západočeského KP. Čimeličtí tentokrát měli problém s brankáři, ale zápas nakonec odchytal hráč OP z Dlouhé Vsi, kde dlouho působil Jaromír Zelenka. Proti domácímu týmu začali čimeličtí aktivněji a prakticky domácí vůbec k ničemu nepouštěli. Ve 21.minutě po rohovém kopu Nekla se k míči dostal Hegenbart a vstřelil první branku SIKA. Ve 30.minutě pak Hegenbart přihrál Řezáčovi a ten vstřelil druhou branku. Ve 365.minutě spálil Suchan vyloženou příležitost, nicméně se k míči dostal Hegenbart a vstřelil třetí branku Čimelic. Domácí během prvního poločasu pouze několikrát Čimelice ohrozili a to velmi nepřesnými střelami z dálky.
     Druhý poločas začal opět lépe pro Čimelice. Ve 48.minutě vstřelil Hegenbart čtvrtou branku. V 51.minutě pak po přihrávce Suchana střílel Hegenbart nad domácí branku. V 56.minutě se domácí Halas dostal před šestnáctkou Čimelic k míči a pěknou střelou překonal Hanzla v brance Čimelic. Snížil stav tak na 1:4. V  63.minutě pak Suchan krásnou přihrávkou našel Nekla a ten vstřelil pátou branku SIKA. O 5 minut později opět Hegenbart rozvlnil síť domácí branky a zvýšil stav na 1:6. V 76.minutě pak Řezáč přesným centrem našel Suchana a ten hlavou překonal domácího brankáře posedmé. O minutu později však domácí Kramár využil nedorozumění v obraně Čimelic a vstřelil druhou branku domácích.
Poslední slovo ale mělo mužstvo SIKA a z nařízeného PK v 87. minutě vstřelil Hegenbart svou pátou branku a stanovil tak konečný stav utkání na 2:8.
     Další přípravné utkání sehrají čimeličtí v pátek 23.2. od 18.00 hodin na UMT v Příbrami proti domácímu Spartaku Příbram,rovněž účastníku KP .V neděli 25.2. pak prověří na UMT v Dobříši domácí divizní mužstvo.