shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Čimelice v poslední minutě přišly o bod

Ve 24.kole KP domácí Čimelice nastoupili proti fotbalistům TJ Osek.Domácí začali aktivněji,ale kromě několika rohových kopů si žádnou velkou šanci nevytvořili.Až ve 30.
minutě střelu Převrátila brankář Kozlík vyrazil míč před sebe,ale z dorážky mířil Hovorka nad branku.Osek se prakticky nedostal za první poločas do vážnější akce,kromě několika střel, se kterými si domácí brankář poradil.Ve 40.minutě měl dobrou pozici ke střele Mezera,ale jeho slabou střelu brankář chytil. Poločas tak skončil bez branek.
Druhý poločas opět začali lépe domácí a v 50.minutě po centru Převrátila z pravé strany se k míči dostal Řezáč a vstřelil první branku utkání.V 52.minutě pak z dobré pozicer střílel Káš,ale pouze vedle branky.O dvě minuty později opět Hovorka v šanci po přihrávce M.Vitáka mířil vedle osecké branky.V 58.minutě měl Osek výhodu přímého kopu,ale střelu Hocha domácí brankář skvěle v\škrábl na rohový kop.V 72.minutě už ale domácí brankář byl bezmocný proti střele Brabce,který vyrovnal stav utkání na 1:1. Od této chvílě začali být osečtí aktivnější a začali domácí přehrávat ai díky chybám v rozehrávce domácích.V 81.minutě pak domácí Varhan střílel ale pouze do boční sítě osecké branky.V samotném závěru
pak přišla pohroma pro domácí.V 90.minutě zahrávali osečtí přímý kop Hochem a na jeho centr si nejvýše naskočil Říský a hlavou dal druhou branku Oseka.V zápětí poté bylo utkání ukončeno. Hosté si tak odvezli cenné vítězství 1:2.