Čimelice v druhém přípravném zápase smetli Sušici

Na fotbalovém hřišti v Putimi se odehrál další přípravný zápas Čimelic. Jejich soupeř ze Sušice hrál minulou sezonu KP, ale sestoupil. V jarní přípravě Čimelice na hřišti v Sušici zvítězili 8:2. Začátek utkání byl v plné režii Čimelic. Hosté přijeli bez brankáře a tak za ně nastoupil Jaromír Zelenka . Již ve 4.minutě vstřelil první branku Říha a o minutu později po přihrávce Hegenbarta skóroval podruhé. Ve 12.minutě přihrával Hegenbart Řezáčovi a ten vstřelil třetí branku Čimelic. O minutu později skóroval Varhan po přihrávce Nekla. Poté se hra uklidnila, ale čimeličtí měli nadále obrovskou převahu. Ve 33.minutě utekl po levé straně Říha a přesně přihrál Řežábkovi a ten vstřelil pátou branku. Čimeličtí měli i několik dalších šancí, ale ujala se až ve 45.minutě Neklova střela  a poločas tak skončil 6:0 pro Čimelice.
     Do druhého poločasu se v brankách oba gólmani vyměnili. V 51.minutě vstřelil sedmou branku Tomáš Zelenka. Hosté zcela vypadli ze hry a tak postupně od 57.minuty se ve dvouminutových intervalech postupně trefil Varhan, Hegenbart, Zelenka, Viták, Nosek a Froněk. Skóre 13:0 pak ještě navýšil v 81.minutě Řežábek a o minutu později stanovil konečný výsledek Řezáč, t.j. 15:0.Tento výsledek nikdo nečekal, ale nutno konstatovat, že hosté ze Sušice zcela propadli jak v obranné tak i v útočné fázi. Za celý zápas jen několikrát vystřelili, ale mimo branku.
     Další přípravný zápas sehrají Čimelice 21.7. od 10.00 hodin proti FC Písek na jeho hřišti.