Čimelice v derby rozstřílely béčko Písku, které od kanára zachránil Zušťák

Ve 28.kole KP přivítali Čimelice fotbalisty FC Písek „B“. Toto okresní derby za dusného počasí začalo lépe pro domácí. V 5.minutě po rohovém kopu Listopada se k míči dostal Viták a vstřelil první branku utkání. Ve 12.minutě pak pálil Listopad, ale jeho střelu Jevčák vyrazil. Písečtí po rychlém obdrženém gólu byli zaskočeni a nedařilo se jim dostávat dopředu. Ve 21.minutě Káš obešel dva písecké obránce a naservíroval přesnou přihrávku Hegenbartovi a ten se nemýlil a vstřelil druhou branku domácích. Ve 24.minutě po přímém kopu Svojšeho hlavičkoval Fara, ale bohužel nad branku Písku. Ve 26.minutě se do šance dostal Hegenbart, ale s jeho slabou střelou si Jevčák poradil. Písek se dostal ke střele až v 31.minutě, ale pokus Keclíka Slavík vyřešil. Další šanci domácích nezužitkoval Pšenička a střílel pouze do boční sítě písecké branky. Poločas tak domácí vyhráli 2:0.

Druhý poločas opět začali lépe čimeličtí. Ve 47.minutě střílel Svojše, ale vedle branky. Ve 49.minutě pak po levé straně utekl Viták a jeho centr do pokutového území si srazil do vlastní branky Pichlík. Písečtí se pak konečně začali dostávat dopředu, ale žádnou brankovou příležitost si nevytvořili. V 61.minutě pak byl ve vápně faulován Hegenbart a Svojše pokutový kop bezpečně proměnil a zvýšil tak stav na 4:0. V 74.minutě zahrávali domácí rohový kop právě vystřídavším Neklem a na jeho centr si vyskočil Pšenička a hlavou překonal píseckého brankáře popáté. To už bylo pro písecké hrozivé. V 76.minutě se ale dostal Zušťák do šance a snížil stav utkání na 5:1.To  bylo ale ze strany Písku vše. V 85.minutě byl nařízen proti Písku přímý kop, míč si postavil Nekl a krásnou střelou do šibenice překonal píseckého brankáře pošesté. Závěr utkání se pak pokojně dohrál a domácí tak slavili vysoké vítězství spolu se 150 diváky.