Čimelice umí využít i sebemenší příležitost, aby daly gól

Od počátku utkání vzali Čimeličtí vše do své režie. Již ve 4. minutě sice padla branka, kterou vstřelil Hegenbart, ale ta nebyla uznána pro ofsajd. V 11. minutě zahrávali hosté přímý kop. Na střelu Šťastného ale brankář Plané nereagoval, a tak se hráči SIKA ujali vedení v zápase – 0:1.

Ve 20. minutě pak střílel Varhan, ale jeho střelu už Brandštýl vyrazil. Na druhé straně střílel domácí Široký, ale vedle branky. Ve 24. minutě se nejprve do brankové šance dostal Hegenbart a poté i Nekl, ale ani jeden domácího brankáře neprostřelil.

Čimeličtí se v této fázi utkání neustále tlačili dopředu, ale bez výsledku. Domácí se dostávali do útoku velmi sporadicky a čimelického brankáře prakticky neohrozili. Ve 42. minutě se do gólové šance dostal po přihrávce Hegenbarta Svojše, ale jeho pokus skončil nad brankou domácích. Ve 45. minutě pak střelu Svojšeho opět brankář Plané vyrazil. Poločas tak skončil lépe pro čimelické mužstvo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat stav utkání. Ze začátku se jim to příliš nedařilo. V 55. minutě se zranil čimelický Hegenbart a musel vystřídat. Od té doby domácí začali hosty přehrávat. V 63. minutě měl obrovskou šanci na vyrovnání domácí Štiak, ale z bezprostřední blízkosti dokázal branku přestřelit.

Poté domácí zahrávali několik rohových i přímých kopů, ale bez úspěchu. Na druhé straně v 68. minutě přímý kop Šťastného domácí brankář zlikvidoval. V 73. minutě pak domácí Široký jen těsně minul centrovanou přihrávku do vápna.

V 84. minutě pak rozhodl Svojše, který si zpracoval centrovaný míč od Šťastného z volného kopu, a vstřelil druhou branku Čimelic – 0:2. Domácí se nadále snažili, ale příliš zbrkle si přihrávali a do konce utkání si již nevytvořili žádnou brankovou příležitost. Čimeličtí tak nadále drží zatím v soutěži neporazitelnost.

V dalším kole se představí v sobotu 1. října od l6 hodin v Čimelicích Hluboká nad Vltavou.