SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Čimelice spláchly Sezimovo Ústí tenisovým debaklem

Ve 27.kole domácí SIKO přivítalo fotbalisty S.Ústí. Od počátku utkání čimeličtí útočili a již ve 2.minutě po centru Hadáčka z pravé strany hlavičkoval Převrátil, ale jeho pokus brankář Sedloň vyrazil na roh. Po rohovém kopu střílel Řezáč, ale mimo branku.V 7.minutě opět Hadáček zprava nacentroval pře branku, ale střela Říhy mířila těsně vedle branky. I hosté se dostali zcela vyjímečně do šance. Ve 13.minutě střílel ústecký Hladík, ale mířil nad branku. V 17.minutě se domácí dočkali. Říha z levé strany nacentroval před branku a Suchan vstřelil první gól. V následujících minutách domácí ještě zrychlili, ale příliš často se ocitali v ofsajdové pozici. Ve 30.minutě Hadáček nacentroval pře branku a Hegenbart se nemýlil a vstřelil druhou branku domácích. V samotném závěru prvního poločasu z levé strany nacentroval Viták před branku a Hadáček hlavou překonal Sedloně potřetí. Poločas tak skončil 3:0 pro domácí mužstvo.
     Druhý poločas opět domácí začali aktivněji, ale dostat se do vyložené šance se stále nedařilo. Až v 57.minutě Hegenbart postupoval sám na branku, ale bohužel mířil vedle branky. O dvě minuty později po rohovém kopu domácích se počtvrté trefil Řezáč. V 67.minutě opět Hegenbart se dostal do šance, ale i tentokrát mířil vedle branky. V 77.minutě vstřelil pátou branku domácích Nosek, který vystřídal pár minut před tím. V 82.minutě utekl po levé straně Hadáček, v pokutovém území byl faulován a z nařízeného PK vstřelil Převrátil šestou branku domácích. Poté domácí přece jenom polevili a již v nastaveném čase se ústečtí dočkali a Kadlec vstřelil branku a stanovil tak konečný výsledek 6:1 pro domácí fotbalisty.