Čimelice si nedokázali poradit s Hradcem. Prohráli po chybách v defenzivě

Čimelické mužstvo v 10.kole KP zavítalo na hřiště Jindřichova Hradce. První poločas začal vyrovnaně, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Obě dvě mužstva se sice snažila o protiútoky, ty ale končily převážně u obran obou mužstev. Ve 27.minutě však rozhodčí odpískal sporný PK pro Hradec, kdy ve vápně Čimelic upadl Němec a přes něho upadl hradecký hráč. Pokutový kop následně proměnil domácí Beránek a domácí se tak ujali vedení. To ale čimelické nepoložilo a nadále byli aktivnější. Ve 32.minutě přímý kop Čimelic zahrával Převrátil, ale jeho střela mířila jen těsně vedle hradecké branky. Rovněž tak střela Pšeničky ve 36.minutě.Poločas se tak dohrál a domácí ubránili jednobrankové vedení.

Druhou půli začali čimeličtí aktivněji. Ve 48. minutě po přihrávce Němce se dostal k míči Suchan, utekl po pravé straně a na jeho centr před branku si naběhl Hegenbart a nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal stav utkání na 1:1.Čimeličtí byli nadále aktivnější a domácí prakticky k ničemu nepouštěli. V 59. minutě se po přihrávce Hegenbarta dostal do výborné šance Suchan, ale jeho pokus domácí brankář vyrazil. V 66.minutě pak z pravé strany zaútočil Suchan, nahrál vystřídavšímu Řezáčovi a ten se dostal do pokutového území a přízemní křížnou střelou překonal domácího brankáře. Hosté se tak ujali vedení v zápase. O minutu později však čimeličtí chybovali v rozehrávce na vlastní polovině, k míči se dostal na pravé straně Toman a tečovanou střelou srovnal stav utkání na 2:2.Čimeličtí přesto nadále útočili ale bez patřičného efektu. V 84. minutě pak opět po zbytečné chybě na vlastní polovině se dostal k míči Princ a vstřelil třetí a rozhodující branku domácích. Ve zbývajících minutách již čimeličtí nedokázali odpovědět a domácí tak uhájili vítězství 3:2.