Čimelice předvedly nejlepší výkon v sezoně a rozstřílely Hlubokou

V posledním domácím zápase podzimní části KP přivítali Čimelice fotbalisty z Hluboké nad Vltavou.Hosté jsou na tom o trochu lépe než domácí a tak se očekával vyrovnaný zápas.
Domácí ale do zápasu vstoupili lépe.Již ve druhé minutě po přímém kopu Převrátila střílel Viták J.,ale mířil vedle soupeřovy branky. V 17.minutě se do výborné šance dostal Říha,ale jeho slabá střela skončila v náruči brankáře Šillera.Domácí měli převahu a prakticky hosty k ničemu nepouštěli. Ve 20. minutě vybojoval ve středu hřiště míč Říha,přihrál nabíhajícímu Hegenbartovi a ten svým centrem našel Hovorku,který vstřelil první branku domácích.O šest minut později zahrávali domácí rohový kop Převrátilem a na jeho centr na přední tyč si naběhl Hegenbart a rybičkou hlavou vstřelil druhou branku domácích.Od této doby se pak domnácí stali pány na hřišti a soupeře k ničemu nepustili.Dvoubrankový náskok si tak udrželi až do konce prvního poločasu.
     Druhoupolovinu opět aktivněji zahájili domácí.Ve 48.minutě po rohovém kopu Převrátila se dostal k míči opět Hegenbart a krásnou střelou pod břevno vstřelil třetí branku domácích.Hlubočtí poté přidali.V 562.minutě se do dobré šance dostal Rubick, ale jeho pokus hlavou skončil vedle branky domácích.V 61.minutě pak domácí zahrávali přímý kop.Míč si postavil Řezáč a na jeho centr nejlépe zareagoval Listopad a vstřelil čtvrtou branku domácích.Hosté se sice snažili o zkorigování pro ně nepříznivého stavu, ale proti dobře hrajícím a bránícím domácím hráčům tentokrát neměli žádnou šanci. Čimeličtí tak uhájili jasné vítězství 4:0 a opět se vzdálili od konce tabulky KP.