Čimelice potvrdily výhru z Oseku a doma porazily Rudolfov

V 6. kole KP přivítaly Čimelice fotbalisty z Rudolfova. Domácí po vítězství v Oseku začali utkání aktivněji, ale prvních 15 minut se hra odehrávala především ve středu hřiště. Až v 16. minutě se ke střele dostal Sigmund, ale mířil vedle. Ve 20. minutě po přihrávce Jizby z pravé strany hlavičkoval Hovorka do břevna branky soupeře. Ještě v téže minutě opět Sigmnund střílel, ale brankář jeho pokus chytil. V 21. minutě si rudolfovský brankář poradil se střelou Hegenbarta. Ve 24. minutě se aktivně hrající Sigmund dostal ve středu hřiště k míči a z 20 metrů levačkou překonal rudolfovského brankáře poprvé. Domácí se tak ujali vedení 1:0. V dalších minutách se Sigmund dostal ještě ke dvěma střelám, ale bez výsledku. Domácí pak až do konce poločasu hosty k ničemu nepustili a poločas tak skončil lépe pro Čimelice.

Druhý poločas začal aktivněji Rudolfov. Ve 47. minutě se dostal do šance Kovačičin, ale Hřebejk vše vyřešil. Hosté pak získali územní převahu, ale kromě několika rohových kopů se do vážnější šance nedostali. Ne druhé straně v 65. minutě po centru Jizby z pravé strany hlavičkoval Hovorka nad branku . V 75. minutě pak po centru z levé strany hlavičkoval opět Hovorka, ale pokus se odrazil od země nad branku. Rozuzlení pak přišlo v 88. minutě, kdy z přímého kopu z 20 metrů se krásně trefil do šibenice domácí Převrátil a stanovil tak konečný výsledek 2:0 pro domácí.