SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚOBEC ČIMELICE

Čimelice porazily v dohrávce Katovice

V dohrávce odloženého 17.kola KP přivítalo mužstvo Čimelic fotbalisty z Katovic. Před rekordní návštěvou začali domácí aktivně. Ve 2.minutě po centru z levé strany se ke střele dostal Viták, ale jeho pokus brankář Katovic kryl. O tři minuty později opět Viták hlavičkoval po rohovém kopu nad branku soupeře. V 9.minutě se do šance dostal Hegenbart, ale jeho pokus mířil vedle. V 10.minutě pak hosté udeřili, kdy se k míči dostal Uher a vstřelil první branku Katovic. Domácí hráče to ale nepoložilo a naopak ještě více přidali a v 15.minutě se ke střele z hranice vápna dostal Nekl a jeho pokus po teči jednoho z katovických hráčů míč skončil v síti a stav byl  vyrovnán na 1:1. V 21.minutě pak těsně vedle katovické branky střílel Převrátil. Ve 23.minutě pak po přihrávce Varhana z levé strany vstřelil Viták druhou branku domácích. V 31.minutě se pak dostal do šance Nekl, ale i jeho pokus skončil vedle branky Katovic. Ve 45.minutě byl po faulu ve vápně Katovic vyloučen domácí Řezáč a poté byl první poločas ukončen.
     Domácí do druhé poloviny utkání tak tedy nastoupili pouze v deseti. Přesto měli mírnou převahu. V 54.minutě po rohovém kopu Nekla hlavičkoval Listopad těsně nad branku Katovic. V 64.minutě Hegenbart vybojoval na polovině Katovic míč, přihrál krásně dopředu Listopadovi, ten udělal katovickému brankáři kličku doleva, ale ten přese jenom konečky prstů míč vyrazil. V 74.minutě pak nebezpečně střílel Pšenička, ale i jeho pokus branku neznamenal. Do konce utkání pak si již ani jedno mužstvo vyloženou šanci nepřipravilo a domácí byť i v deseti vítězství 2:1 uhájili.