Čimelice nedaly rezervě třetiligového Táborska šanci

V 10. kole KP přivítalo mužstvo Čimelic fotbalisty  z Tábora. Hosté ne tom byli lépe v tabulce o jeden bod a tak se očekával vyrovnaný zápas. Domácí ale od začátku byli útočnější a již ve 2. minutě střela Hegenbarta mířila nad branku hostů. O minutu později si hostující brankář poradil se střelou Nekla. Domácí sice měli mírnou územní převahu, ale do šancí se nedostávali. Ve 13. minutě po přímém kopu domácích a centru Sigmunda hlavičkoval Hovorka vedle branky. Ve 23. minutě opět po přihrávce Sigmunda střílel Nekl, ale jen vedle branky. Během dalších minut se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Až ve 40. minutě jeden z táborských hráčů zahrál poněkud prudkou malou domu, brankář zasáhl míč svou hrudí před sebe, ale dobíhající Sigmund byl u míče dříve a vstřelil první branku domácích. Do konce prvního poločasu se již nic podstatného nestalo a tak poločas končil vedením Čimelic 1:0.

Druhý poločas táborští začali aktivněji, ale v 53. minutě se dostal na pravé straně k míči Hegenbart a jeho centr do pokutového území vyřešil skluzem Nekl a vstřelil druhou branku domácích. V 61. minutě na druhé straně zahrozil Radosta, ale jeho pokus mířil vedle domácí branky. Hra poté se přelévala z jedné strany na druhou, ale ani jedno mužstvo se do vyložené šance nedostalo, kromě několika standartních situací na obou stranách. Rozhřešení zápasu pak přišlo v 87. minutě, kdy se na polovině Táborska u rohového praporku dostal k míči Káš, několikrát si vyměnil míč s Rambousem a dokonale zmátl hráče Táborska Postřihače, přihrál Rambousovi a jeho centr si ve vápně našel zcela volného Hovorku, který hlavou vstřelil třetí branku domácích a bylo rozhodnuto. Domácí tak zcela zaslouženě zvítězili 3:0.