Čimelice natáhly sérii bez porážky na devět zápasů

Ve 12. kole KP přivítalo mužstvo Čimelic na svém hřišti sousedy z Blatné. Hostům se v poslední době příliš nedaří. Domácí začali utkání ofenzivněji, ale jejich mírná převaha bohužel k ničemu nevedla. Ve 13. minutě zahrávali blatenští přímý kop, ale Nový mířil nad domácí branku. Rovněž tak v 17. minutě střela Sedláčka mířila nad branku. Domácí hráči se dostávali ke střelám velmi sporadicky, a tak ani Jizba a Řezáč nic nevytěžili. První poločas tak skončil 0:0, kdy si ani jedno z mužstev nevytvořilo vyloženou šanci ke vstřelení branky.

Druhý poločas začali domácí opět aktivněji. V 55. minutě po přímém kopu z pravé strany nacentroval Sigmund před blatenskou branku, ale hlavičku Listopada Chlanda chytil. Až v 63. minutě utekl po levé straně Sigmund, jeho centr si našel Hegenbarta, ten přihrál Neklovi a ten vstřelil první branku domácích. V dalším čase domácí zahrávali několik standartek, ale pokořit blatenskou branku se stále nedařilo. V 83. minutě se dostal do velké šance Hovorka, ale jeho střela mířila nad branku hostů. O minutu později mohli hosté vyrovnat, když špatně vyběhnutého brankáře Hřebejka přehodil jeden z blatenských hráčů, ale Hřebejk míč dostihl a včas zasáhl před brankovou čárou a míč vyrazil. V již nastaveném čase v 91. minutě zahrávali domácí rohový kop Převrátilem a jeho centr si přesně našel hlavičku Hegenbarta a ten vstřelil druhou branku domácích. Krátce poté byl zápas ukončen a Čimelice tak ani po deváté v řadě nepoznali hořkost porážky a zcela zaslouženě zvítězili 2:0.