shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View Cart Check Out

Novinky

Čimelice nasázely proti Plané čtyři góly v oslabení

V posledním kole KP přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Plané nad Lužnicí. Domácí museli zvítězit, pokud chtěli udržet třetí příčku v soutěži. A to se od začátku začalo plnit. V 10.minutě přesně přihrál do levé strany Varhanovi a ten obranou Plané prošel jako nůž máslem a prudkou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci a vstřelil první branku domácích. Ve 20.minutě byl domácím vyloučen Suchan za nakopnutí protihráče. To domácí na krátkou dobu vyvedlo z míry, ale ve 31.minutě Varhan přihrál Svojšemu a ten vstřelil druhou branku Čimelic. Hosté se prakticky během prvního poločasu vůbec nedostali k žádné kloudné akci a domácí brankář byl téměř bez práce.
     Druhý poločas už domácí kontrolovali hru, přesto hosté zvýšili úsilí a snažili se korigovat pro ně nepříznivý výsledek. Ale krom několika rohových kopů se do vážnější situace nedostali. V poslední dvaceti minutovce už opět excelovali domácí. V 72.minutě po chybě brankáře Plané a a obrany se dostal lehce k míči Zelenka a vstřelil třetí branku. V 77.minutě dobře hrající Káš střelil čtvrtou branku. V samotném závěru utkání pak vítězství domácích potvrdil pátou  brankou Nosek.
     Poslední kolo bylo tedy odehráno a domácí se těší ze třetího místa v KP. Nyní bude následovat třítýdenní přestávka a pak se znova začné trénovat a připravovat na další sezonu.
Během přípravy sehrají domácí čtyři přípravná utkání.