Čimelice na rozloučenou s Michalem Němcem tři body nezískaly

Ve druhém kole KP přívítalo mužstvo Čimelic fotbalisty z Lomu u Tábora. V domácím týmu nastoupil ke svému poslednímu zápasu Michal Němec a byl to právě on, který hned v první minutě měl vynikající šanci, ale jeho střela mířila jen těsně vedle hostující branky. Ve 12. minutě pak Němec za potlesku všech přihlížejících opustil hřiště a nahradil jej Hovorka. V 9. minutě hlavička Hegenbarta trefila břevno. Domácí během prvního poločasu byli lepším týmem, ale branku se jim neepodařilo dát. Ve 22. minutě Hovorkova hlavička mířila vedle. Domácí zahrávali celkem sedm rohových kopů, ale bez efektu. Hosté zahrozili až v samotném závěru poločasu, ale střelu Neužila skvěle vychytal Hřebejk. Poločas utkání tak skončil bez branek.

Počátek druhého poločasu se domácím ale nepovedl. Ve 48. minutě po špatné rozehrávce ve středu hřiště se k míči dostal hostující Kosobud a ten pak přizemní střelou překonal domácího brankáře a hosté se tak ujali vedení . V 51. minutě se pak do šance dostal Vysušil, ale naštstí pro domácí mířil vedle branky. Mužstvo z lomu si postupem času vytvořilo převahu. V 64. minutě Varhanova střelu brankář Chylík vyrazil. Ještě v téže minutě pak hlavičkoval Mezera vedle branky. V 71. minutě pak byl odpískán PK proti domácím, přestože to bylo velice přísné rozhodnutí. PK pak proměnil Neužil a zvýšil stav na 0:2. Domácí se sice snažili, ale zřejmě budou muset vyhlásit konkurz na střelce. Do konce utkání již další branka nepadla a tak z vítězství se radovali hosté z Lomu.