Čimelice na papírově slabšího soupeře nevyzrály

V dalším přípravném utkání Čimelice přivítali na UMT v Písku fotbalisty Sokola Cehnice,účastníka 1.B třídy. Od počátku utkání byli čimeličtí aktivnější a v 7.minutě po centru Varhana nz pravé strany vstřelil Hovorka první branku Čimelic.Zdálo se, že cehničtí budou snadný soupeř, ale v 17.minutě po střele Hrčky nešťastně tečoval míč Varhan do vlastní branky a stav se tak srovnal na 1:1.Hra se potom vyrovnala, ale stále byli čimeličtí útočnější. Ve 36.minutě se do výborné šance dostal Bednařík,ale jeho pokus skončil vedle branky.
O minutu později ale našel svou přihrávkou Hegenbart Hovorku a ten vstřelil druhou branku.Za další minutu vstřelil Řezáč třetí branku Čimelic a to střelou z 20 metrů.Poločas tak skončil 3:1 pro Čimelice.
     Druhý poločas začali aktivněji opět Čimelice.V 51.minutě byl ve vápně faulován Hegenbart a byl nařízen PK.Míč si postavil Varhan ale jeho střelu brankář vyrazil a z následné dorážky Varhan gól nedal.To byl zřejmě zlom v utkání.Cehničtí poté zvýšili aktivitu a stále častěji se dostávali do útoku. v 73.minutě se jim podařilo Nedvědem snížit stav na 3:2.
V 78.minutě Mezerova střela skončila na horní tyči cehnické branky V samotném závěru pak byl nařízen PK proti SIKU a tento kop proměnil Krejsa a stanovil konečný výsledek na 3:3. Čimelickým se tentokrát utkání nepovedlo,příliš často chybovali v rozehrávce a rovněž i obrana tentokrát nefungovala bezchybně.Ale od toho příprava je ,aby se vychytali všechny mouchy pře zahájením jarních utkání v KP.
     K dalšímu přípravnému utkání zajíždějí Čimelice do Příbrami,kde se utkají v sobotu 23.2. od 10.00 hodin s místnímn Spartakem Příbram, účastníkem KP Středočeského kraje.