Čimelice doma na jaře poprvé padly. Nestačily na Rudolfov

Ve 22.kole KP přivítali Čimelice hosty z Rudolfova. Za chladného počasí a na podmáčeném terénu začalo utkání mírnou převahou domácích, ale rudolfovští nezůstávali domácím nic dlužni. Ve 3.minutě tečovaná střela Pouzara orazítkovala tyč domácí branky. V 7.minutě pak po rohovém kopu Listopada hlavičkoval Zelenka vedle branky Rudolfova. Ve 24.minutě pak brankář Teringl vyrážel střelu Vitáka. Ve 32.minutě pak střílel z přímého kopu Listopad, ale nepříliš prudká střela skončila v náruči hostujícího brankáře. Ve 34.minutě se k míči po podklouznutí jednoho z domácích obránců dostal k míči Baščevan a vstřelil první branku hostujícího týmu. To domácí vyburcovalo, ale jejich přihrávky hostující tým zachycoval. Až ve 45.minutě po centru Pávce z přímého kopu se do vyložené šance dostal Pšenička, ale ze dvou až tří metrů branku Rudolfova přestřelil. Poločas tak skončil lépe pro hostující tým.
     Druhý poločas opět začali lépe domácí. V 54.minutě střela Pávce skončila na břevně rudolfovské branky. V 61.minutě na druhé straně střílel Pouzar, ale Slavík jeho střelu chytil. Rozhodující chvíle pak přišla v 83.minutě, kdy Pouzar z přímého kopu nádherně trefil šibenici domácí branky a vstřelil druhou branku. V 89.minutě pak ještě spálil velkou šanci Kovačičin, když mířil z dobré pozice vedle domácí branky. Hosté tak zaslouženě zvítězili 0:2. Domácí tým tentokrát nedokázal soupeři důstojně vzdorovat.